Başbakan Özgürgün'e Ziyaret

3.05.2016
|
Comments off
|

03.05.2016

Sn Hüseyin Özgürgün
Başbakan
Sn Başbakanım

Oldukça zor bir dönemde ve oldukça zor bir görevi devraldınız. Bu dönemde ve bundan sonraki dönemlerde Size Hükümetinize ve Değerli Arkadaşlarınıza başarılar dileriz .

İŞAD zaman zaman ancak gerektiğinde uyarıcı mahiyette yayınladığı bildirilerle 2 önemli konuya vurgu yapmaktadır. Birincisi Çözüm sürecinin ve görüşmecimiz olan Sn Cumhurbaşkanının arkasında durulması desteklenmesi ve Kıbrıs sorunun her 2 tarafın olmazsa olmazlarını karşılayabilecek şekilde sonlandırılıp ülkemizin uluslararası politik ve ekonomik işbirliğine kavuşturtulmasıdır. .İkincisi ise Başkanlık rejiminin tesisi için tüm politik partilerin ortak konsensüsünün sağlanması için insiyatif üstlenilmesi.

Sn Başbakan
Parti tabanınızdan aldığınız müthiş destekle ve sürekli üstlendiğiniz insiyatiflerinizle liderliğiniz perçinlenmiştir. Bu sebeple biz sizin liderliğinizdeki Hükümetimizin de aynı tempoyla taşındığı müddetçe ve ortağınızdan alacağınız aynı orandaki destekle ülkemizi daha iyi koşullara götüreceğinize inanmaktayız.

Sizden ricamız ise kırpıla kırpıla sürdürülemez hale gelen kamuya daha fazla zarar verilmeden bilhassa müşavirler ordusuna da daha fazla kazanım yaptırmadan Hükümet etmenizdir.
Gündemdeki su ve ekonomik protokol gibi bekletilen konuların ise çok süratle ve ustalıkla ancak STÖ lerden gelen sesler ve halkımızın hassasiyetleri de göz önüne alınarak tamamlanmasıdır.

Allah size ve yeni Hükümete başarılar nasip etsin der saygılar sunarız.

İŞAD YK adına
Başkan
MŞADİ

Comments are closed.

free vector